פרסומת

תושבות ותושבים יקרים, 

להלן ההנחיות למחר, יום שלישי, 18.5.2021:

פעילויות חינוכיות - בשלב זה, על פי הנחיות פיקוד העורף, לא יתקיימו לימודים עד יום רביעי, כולל. לא יפעלו בתי ספר, גני ילדים, צהרונים, תנועות נוער, חוגים, מועדוניות, משפחתונים, אירועי תרבות וטיולים. 

בגרות במתמטיקה - על פי הנחיות פיקוד העורף ניתן יהיה לקיים את בחינות הבגרות במתמטיקה - הבחינות יתקיימו בתוך מרחב מוגן תקני. בתי הספר נערכים בהתאם ויעדכנו את התלמידים הרלוונטים.

 חינוך מיוחד - מסגרות חינוך מיוחד יפתחו ביום רביעי ככל שיתאפשר להן לפעול מתוך מרחבים מוגנים. הודעות ספציפיות יצאו מחר ישירות ממוסדות החינוך.

קו חם ישיר לשירות הפסיכולוגי -  יחזור לפעילות מחר ב – 8:00 בבוקר, בטלפון 08-9274516. 

מרכז יום לתושב הוותיק - בשלב זה, סגור עד יום רביעי, כולל. 

 ספריית המועצה - הספריייה סגורה לקבלת קהל. ניתן לקבל ספרים בשיטת "טייק אווי" בהזמנה טלפונית מראש, במספר 08-9274098. 

התקהלויות ושירותים - ניתן להתקהל בשטח פתוח - עד 10 אנשים, במבנה - עד 100 אנשים.

 מקומות עבודה - ניתן לקיים פעילות במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.

 חדר הכושר המועצתי פתוח בשעות הפעילות הרגילות.

חשוב לזכור:
 שמירה על ההנחיות מצילה חיים - בהישמע אזעקה, הקפידו למצוא את המקום "הכי מוגן שיש", ולפעול בהתאם להוראות פיקוד העורף. פרטים אודות "הכי מוגן שיש" ניתן למצוא בפורטל החירום הלאומי - https://www.oref.org.il/

 צופר אישי - אנו ממליצים לכם להוריד את אפליקציית פיקוד העורף בה תוכלו לקבל התרעות בזמן אמת לפי מיקומכם וכך לא צריך להסתמך על צופר או קליטה - https://bit.ly/3vWHT1s

לא יודעים היכן המקלט הקרוב? קב"ט המועצה בשיתוף רכזי החירום היישוביים כאן לסייע לכם במציאת המקום המוגן הקרוב אליכם. למפת המקלטים המקוונת ולמספרי טלפון של הרב"שים היישוביים >>> https://bit.ly/3hnv649

בכל שאלה ניתן לפנות למוקד המועצה 5367* או 08-9274001. 

בברכה,
רותם ידלין
ראשת המועצה

דלג לתוכן העמוד

אינדקס עסקים

מיי סאונד - מוסיקה וקריינות לעסקים

מיי סאונד הוקמה לפני עשר שנים, מתוך אהבה לעולם המוסיקה והרצון להשמיע את הסיפור הייחודי של כל אחד. מתוך ההבנה כי מוזיקה, צלילים, מקצב - הם הפסקול של חיינו. הם מעירים את חושינו, מרגשים אותנו ונשארים לנו בזיכרון. לכן, כשמדובר במיתוג חברה, בדיוק כמו כל דבר אחר בחיים הסאונד הוא חלק בלתי נפרד והכרחי ליצירת אווירה, חיבור רגשי, זהות ייחודית, בידול וזכירות.

המומחיות שלנו היא לייצר עבורך את הפסקול המתאים ביותר לחברה ולמותג שלך וליצור עבורך עולם שלם של קול וצלילים. במהלך השנים התמקצענו בהפקות עבור המגזר העסקי, והפכנו לחברה שמתמחה במיתוג קולי לחברות וגופים בארץ ובעולם. מגיבוש קונספט ייחודי המזוהה עם החברה, דרך תכנון וכתיבת התכנים ע"י מחלקת הקריאטיב שלנו, ועד למלוא שלב הפוסט פרודקשן – הכולל הלחנה, הפקה והקלטה של מוסיקה וקריינות בהתאמה לכל אמצעי המדיה – טלוויזיה, רדיו, מרכזיית הטלפון, אתר האינטרנט, סלולר וכל מדיום נוסף שעולה בדעתכם והכל בגישה אישית, מקצועית ומסורה. האהבה למוזיקה וההיכרות עם עולם התקשורת והמדיה, מאפשרים לנו להציע לך את הפתרון הקריאטיבי המתאים לך, ובסופו של דבר המטרה שלנו לגרום לך להוביל ולנצח. אתם מוזמנים לגלוש באתר הבית שלנו ולהכיר.